odpady.net.pl

Instalacje do produkcji RDF

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Odpady.net.pl Strona Główna -> Odzysk i recykling.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamil_bmh

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 3:39 pm    Temat postu: Instalacje do produkcji RDF Odpowiedz z cytatem

Witam czy orientujecie sie moze gdzie w Polsce juz lub lada dzien zaczna dzialac instalacje produkujace RDF? Oraz czy znacie moze ich roczne wydajnosci. Wiem, ze Remondis ma juz dwie w opolskim. Wiem tez ze Sita ma dwie placowki w Chorzowie i Radomiu. Rowniez Ekodolina ma w przyszlosci ruszyc, a moze juz ruszyla?

Szukam wszelkich informacji dotyczacych RDF w Polsce.

Z gory dziekuje za wszelkie informacje.
Lutek

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 9:30 pm    Temat postu: Re: Instalacje do produkcji RDF Odpowiedz z cytatem

Kamil_bmh napisał:
Witam czy orientujecie sie moze gdzie w Polsce juz lub lada dzien zaczna dzialac instalacje produkujace RDF? Oraz czy znacie moze ich roczne wydajnosci. Wiem, ze Remondis ma juz dwie w opolskim. Wiem tez ze Sita ma dwie placowki w Chorzowie i Radomiu. Rowniez Ekodolina ma w przyszlosci ruszyc, a moze juz ruszyla?

Szukam wszelkich informacji dotyczacych RDF w Polsce.

Z gory dziekuje za wszelkie informacje.

Witam
Z tego co wiem RDF to paliwa produkowane m.in. z odpadow komunalnych. Jesli sie myle prosze o sprostowanie.
Jesli chodzi o istniejace instalacje to Sita posiada aktualnie jedynie Starol'a w Chorzowie natomiast Radom spłonął doszczętnie kilka miesiecy temu. Podobno odbudowuja całą hale ale aktualnie nic tam nie produkują. Starol produkuje paliwa z odpadów niebezpiecznych.
Jedyna instalacja do produkcji RDF ktora wymieniles jest w Opolu. Ta druga Remondisu (w Górażdże k/ Opola) produkuje paliwo z odpadów przemysłowych innych niż niebezpieczne.
Jesli chodzi o produkcje paliw z odpadow niebezpiecznych to rowniez zajmuje sie tym EkoVig w Myszkowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamil_bmh

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RDF - robi sie, o ile ja sie oreintuje, z wszystkich odpadow innych niz niebezpiecznie, wiec nie tylko z komunalki, odpady przemyslowe i sektora handlowego jak najbardziej wchodza w gre

dzieki za info
Sonnet

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż wydaje mi się, że są to celowe działania mające popchnąć wszystkie przedsiębiorstwa "w ramiona" organizacji odzysku.
Our excellent online [url=http://www.spanishprograms.com/]http://spanishprograms.com[/url] training programs lead you to [url=http://www.spanishprograms.com/learning_module/tutorial_index.htm]spanishprograms - why learn spanish[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Odpady.net.pl Strona Główna -> Odzysk i recykling. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: