odpady.net.pl

agd i rtv

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Odpady.net.pl Strona Główna -> Recykling AGD.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jalil

PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 7:23 pm    Temat postu: agd i rtv Odpowiedz z cytatem

witam

przeglądałem to i inne forum na temat recyklingu i na dobrą sprawę nigdzie nie znalazłem informacji, jak mozna zarobić na artykułach rtv i agd

interesuje mnie to, gdyż od jakiegos czasu mam dostęp do dużych iloscii takiego sprzętu nadającego się do recyklingu, ale nie nadające się już do użycia

czy da sie na tym jakos zarobić??

jeśli się da, ewentualnie, jeśli ktos zna firmę zainteresowaną kupowaniem takich sprzętów proszę o info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kokos

PostWysłany: Sro Sie 31, 2011 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojedź na złomowiec , który skupuje [url=http://alejka.pl/agd/][color=black]sprzęt AGD[/color][/url] i RTV i dogadaj się .Ceny złomu są teraz dość dobre , więc nie powinieneś byc stratny .
Powrót do góry
buszujacy

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i jak tam rozwiazales sprawe tych odpadów? u mnie też sporo się tego nagromadziło i nie za bardzo wiem, co z tym zrobić... generalnie zacząlem się interesowac ta firma http://www.agorecykling.pl/ bo znajomi oddawali tam agd... ale za duzo o niej nie wiem, ktos coś powie?
Powrót do góry
smieciarka

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często w skupach złomu chcą części (nie cały sprzęt). Pozostałość radziłabym oddać do sklepów z RTV/AGD, które bezpłatnie przyjmą od nas sprzęt i przekażą specjalistycznym firmom do utylizacji.
Powrót do góry
gollium

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, kupiłam ostatnio nowy telewizor lcd, i nie wiem co mam zrobić ze starym. Mieszkam na nowym osiedlu, gdzie nie ma wywozu zuzytego sprzętu rtv agd, bardzo proszę o pomoc
Powrót do góry
grzesiek89

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sklepie w którym zakupiłaś nowy telewizor powinni(muszą) bezpłatnie przyjąć stary -sztuka za sztukę. Możesz również oddać bezpłatnie do gminnym/miejskich punktór zbiórki odpadów tzw. PSZOK'ów - wystarczy go tylko zawieźć do takiego punktu.

Bądź jeżeli stary telewizor działa można go odsprzedać
Powrót do góry
smieciarka

PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym telewizorem mogłaś od razu przy kupnie zgłosić sprzedawcy, że nie masz co zrobić ze starym, wziąłby na pewno. Teraz, jeśli nie minęło dużo czasu możesz spróbować zapytać się tamtego sprzedawcy czy mimo wszystko nie wziąłby go od Ciebie.
Powrót do góry
Vicky2

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele firm zajmujących się utylizacją sprzętu AGD. Jeżeli chcesz pozbyć się elektrośmieci polecam wejść na stronę www.utylizuj.pl

Wiktoria.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wassikla

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za linka, na pewno skorzystam.
Vicky2

PostWysłany: Pią Sie 07, 2015 11:09 am    Temat postu: Utylizacja wielkogabarytowego agd Odpowiedz z cytatem

W tym temacie jeszcze dopiszę, że wspomniana przeze mnie firma Ekosort (z Bielska-Białej) bezpłatnie odbiera wielkogabarytowe agd bezpośrednio z miejsca zamieszkania. Nawet nie trzeba urządzeń wynosić - zrobią to pracownicy firmy. Jeśli ktoś jest zainteresowany - podaję linka do podstrony z szczegółami : http://www.utylizuj.pl/klienci-indywidualni.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
klepacz

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas połowę żule podkradają i jest mniej roboty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Odpady.net.pl Strona Główna -> Recykling AGD. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: